Zumba®Fitness Davidem

Click here to edit subtitle

Kdo je ten instruktor?

Kdo je ten člověk co dělá tu Zumbu?

Janíí a kdo je ten David?" a Jana odpovídá : "Ále to je takový blázínek".

Já se za to nestydím. Mám rád život a lidi okolo sebe, miluji pohyb, sport, ale i netradiční věci. Ve svých lekcích se snažím podat co nejlepší výkon, profesionálně poradit svým klientům a s každým problémem pomoci. Zumba® Fitness je perfektní ventil pro toho, kdo chce odhodit své zábrany, ale hlavně ten škaredý, každodenní stres za hlavu. Co mě žene stále dopředu jsou krásné latinskoamerické melodie na které vymýšlím nejrůznější jednoduché sestavy a krokové variace které by neměly odradit svou složitostí. Je jasné, že když zajdete jednou na Zumbu tak ihned nebudete umět kroky které používáme. Zajdete-li víckrát pochytíte základní vazby a Zumba se pro Vás stane radostí a životním stylem tak jako pro řadu jiných klientů kteří ke mě pravidelně chodí.

Od svého mládí se věnuji všeobecně sportu, ale našel jsem se v tanci. Asi od svých 16ti let jsem závodně tančil sportovní latinskoamerické tance, vedl taneční klub, tvořil choreografie a trénoval jak mládež tak malé děti. Tanec se mě v letech největšího, pošetilého mládí stal drogou a závislostí. Tvrdě jsem trénoval, dával hodiny od nejlepších tanečních trenérů a věnoval všechen můj čas do latinskoamerického sportovního tancování. Byla to krásná léta a rád na ně vzpomínám. Říkám si proč bych se nemohl znovu vrátit? Jako starý kmet mohu být seniorem ve své kategorii:o) V tanci jsem dosáhl na nejvyšší místa předmistrovské třídy latinskoamerických tanců a jako senioři absolvovali zahraniční tak tuzemské soutěže. 


Zumba® Fitness je krásná tím, že je to spojení z 80% tance a 20% aerobikových vazeb. Tedy! Co instruktor od instruktora tak to originál a individualita. Někdo má své lekce jako aerobik a někdo jako taneční energickou hodinu. U nás se setkáte asi se vším, ale my dáváme přednost spontánnosti, energii a taneční euforii !!! Boříme hranice tanečního fitness.

Přijďte k nám a vyzkoušejte taneční, zábavnou a energickou Zumba® Fitness s Davidem.

Těšíme se na Vás z celého srdíčka.

Certifikáty a získané licence