Zumba®Fitness Davidem

Click here to edit subtitle

VÍME JAK NA TO : "ZHUBNI TO! BUĎ OPĚT VE SVÉ KŮŽI !"

MY HUBNEME CHYTŘE A JINÝM ZPŮSOBEM ! 

KONTAKTUJTE NÁS A REZERVUJTE SI OSOBNÍ SCHŮZKU.
Volejte NONOSTOP : 776 32 86 93

REDUKČNÍ SYSTÉM KTERÝ FUNGUJE | HUBNEME BEZ STRESU A ZÁBAVNĚ


Nevěříte? 


Ani já bych nevěřil sladkým sloganům které lákají na zázračné hubnutí :o) Věřte, nevěřte, ale opravdu to funguje.

Krásné na tom je, že hubnutí je vlastně jednoduché když člověk ví jakým způsobem na něj jít což my na něj jdeme od lesa. 


Na základě dobrovolníků, kteří s námi podstoupili zkušební redukční system jsme si prověřili, že to co děláme, děláme dobře.

U nás nedostanete doporučení na zázračné pilulky, nebudeme Vás lanařit na zakoupení různých mastiček babek kořenářek, džemů z čehokoliv, bobulí nebo nápojů zaručující jasné pálení kalorií a všech přípravků, jenž slibují zázraky a přímo vnucují člověku něco, co nemohou splnit. Někdy si říkám, když koukám na reklamy, které prezentují ony zázračné, hubnutí účinné pilule, že pokud by ony zázraky fungovaly tak celým světem bude chodit žen hlásajících se k éře twiggy. 


My prostě víme, že všechny tyto přípravky jsou pouze komerčním tahákem na Vaše peněženky a zhubnout se dá za minimálně vložené peníze bez těchto promiňte KOMERČNÍCH NESMYSLŮ. 


Nyní si říkáte, to bude něco drastického, bude to hodně drahé a opět plané řeči ! Osobně netvrdím, že každá nebo každý zhubne, tvrdím, že každý nebo každá zhubne na základě pevné vůle a odhodlání sám/sama se sebou něco udělat a cítit se opět skvěle.


Rozhodli jste se ZHUBNOUT? Opravdu to chcete? Která by nechtěla mít ladné křivky a ideální postavu. 

Kontaktujte nás a my se Vám pokusíme odborně poradit jakým způsobem redukovat a navrátit tak Vaše tělo do normálního režimu.

Nechte se přeprogramovat a hrajte vyšší level ve vašem novém životě:o))


Volejte redukčního přítele na telefonu : 776 32 86 93 nebo piště na [email protected] nebo se zastavte na našich lekcích viz.rozpis lekcí

ZHUBNI TÍM NEJPŘIROZENĚJŠÍM ZPŮSOBEM aneb Jak to dělat s poradcem.

" Podařilo se mě to o čem jsem dlouho snil a snažil se zakomponovat do mých fitness lekcí", říká instruktor fitness programů David Juřina.


Jen málokterý výživový poradce to s Vámi myslí upřímně! Filuta nebo spasitel?


   Stalo se Vám, že jste přišli k výživovému poradci a hned na první schůzce Vám zdůraznil, že se musíte řídit jeho doporučením, co jíst a nejíst a hlavně kolik Vás tato služba bude stát? Ano, mnoho mých klientů se svěřuje buď s dobrou nebo tou špatnou historku z natáčení a tou jsou zkušenosti s výživovým poradcem tzv. "filutou". Neházím všechny výživové poradce do jednoho pytle to ne, ale většina, a je to dáno nekompromisně dobou, honí pouze ony finance a více méně co nejvíce protahují sezení tak konzultace s klientem, za účelem svého vlastního obohacení. Netvrdím, že všichni jsou parazité pouze se ohlížím a vyjímám některé historky, jenž jsem slýchal od klientek. Je na světě hodně výborných poradců kteří hledí spíše na to, aby Vám co nejvíce pomohli a ne na to, aby Vám vybrali co nejvíce peníz z účtu. 


Kámoška říkala....


    Sběr informací nejprve začíná u dobrých kamarádek a přátel které sice poradí jak by to řešili oni, ale nedají odpověď na to co je dobře nebo špatně. Takový rádci - kamarádi se řídí svým vlastním úsudkem co by "mělo nebo mohlo" být dobré pro Vás, ale co je nejlepší a nejefektivnější bohužel neporadí. 

A známe to všichni: " Nechávala jsem si radit nejprve od kamarádky a ta doporučila to a tamto. Bohužel nic nepomohlo ! "  K výživovému poradci jde člověk který je svým způsobem již v  zoufalé situaci a řeší tedy svůj problém. Pokud selhalo jeho vlastní snažení v redukci váhy "po svém" dle jeho vynaložených směrnic i doporučení druhých obrátí se na "osvědčeného" výživového poradce.


Poradce nebo psycholog aneb 2 v 1


    Je hodně osvědčených, honosících se diplomem a certifikátem nosících "výživových poradců", ale ani jeden není superman nebo člověk, který je čaroděj Dobroděj a mávnutím kouzelného proutku přeplácá klienta za tu nejnižší možnou taxu nebo bez toho, aby se klient přičinil sám a dal ruku k dílu. V prvé řadě jsou tu poradci pro to, aby člověku co nejvíce pomohli a byli tím kdo jim dá pomocnou ruku a těm kdož to nejvíce potřebují. Nejsme jen rádci v oblastí redukce a hubnutí, myslím si, že rada jak zhubnout je v tomto případě druhotná, ale v prvé řadě jsme spíše psychologové a naslouchači těch, kteří k nám přijdou s problémem. Náš úkol je ten, zjistit proč právě oné nejde redukovat, jaký je důvod nebo překážka či neúspěch v hubnutí. Na základě všech zjištěných aspektů které se dozvíme až poté sestavujeme redukční plán. Mnohdy to dopadá tak, že hned při prvním sezení výživový poradce sestaví jídelníček a dá jasné rady co jíst a nejíst s tím, že striktně musí to a tam to! Podle mě je takový postup zcestný, ale ať si každý postupuje podle sebe a dle svého uvážení. Klient se nám nejprve musí otevřít a sám zjistit, že my jsme tady pro něj a ne on pro nás za účelem obohacení se. 


K němu nechoď jsou to vyhozené peníze! Shodila jsem a znovu nabrala!


I takové historky často slýchám, že právě ona byla u výživové poradkyně Radové (smyšlené příjmení) a po jejích radách stejně po shození kil znovu 

nabrala ! 


Ano, proč by nenabrala když z oněch zásad a pravidel lehce ustoupila a začala jíst stejně tak jak jedla? Jojo efekt je v tomto případě jistý a jasný v každém případě. Pak nemůžeme hovořit o tom, že nám poradce nepomohl, ale spíše o tom, že jsem "já nebyl/a schopen/a vydržet a sešel/a z jasných pravidel a zásad" pak budu bojovat znovu, pak budu zápasit s ještě prekérnější věcí houpajíc se na vlnách jojo efektu a přídavkem kil které jsem tak snažně dávala pryč. Není tedy špatných poradců, ale řekl bych to jinak a dosti razantně - je pouze mnoho nedůsledných klientů a těch, jenž mají malou vůli vydržet. 


Co je to "Jíst zdravě?".


Teď možná popudím hodně lidí zastávající BIO potraviny, ale je to prostě můj názor ! Ano, proč je nejíst, ale bohužel tyto potraviny jsou mnohdy, co mnohdy jsou drahé, spíše předražené než drahé. Mnoho BIO potravin u nás je předražených a pro nějaké ty "zdravé" BIOvky doporučuji zajet do Německa kde vyjdou podstatně levněji. Při našich redukčních plánech můžete využívat hodně potravin od BIO až po ty co běžně kupujete v obchodech vše záleží na Vás jak k Vašemu tělu a životu přistoupíte. Držíme se zásady, že člověk by měl jíst vyváženě s výrazným poměrem luštěnin, ovocem a zeleninou avšak na začátku je nutné zdůraznit, že každý extrém je špatný.  Není nezbytné učit se zpaměti předpisy a recepty. Daleko významnější je pochopit základní principy a podle nich se pak chovat.

Ceny konzultací a služeb pro klienta | ZAVÁDĚCÍ CENY !!

1 sezení / schůzka s klientem

Vstupní konzultační kafe-sezení - 150,- Kč 

(klienti kteří již cvičí některý program se ZUMBA® Fitness s Davidem mají cenu konzultace ZDARMA)

Časový rozpis: cca +/- 45 minut

Co je cílem sezení ?

* seznámení, profilování klienta a základní informace, vyplnění dotazníku - předpoklad pro vytvoření redukčního systému ušitého přímo na míru klienta

* rozbor Vašeho současného stravování a životního stylu


2 sezení / schůzka s klientem

Analýza a vhodný přístup k redukci na základě informací z 1 sezení : 450,- Kč

Časový rozpis: cca +/- 60 minut

Co je cílem sezení ?

* zhodnocení všech informací získaných od klienta na základě prvního sezení, rozpisový plán, stanovení a dosažení cíle v redukci váhy, nastavení pravidel podle individuálních potřeb klienta

* doporučení ke změnám, doporučení vhodných potravin, upozornění na nevhodné potraviny


3 sezení / schůzka s klientem

Sestavení speciálního jídelníčku individuálně dle info a dispozic klienta : 550,- Kč

Časový rozpis: cca +/- 1 hodina a 30 minut

Co je cílem sezení ?

* předání speciálního jídelníčku s doporučením vhodných aktivit k dosažení vlastních cílů

čemu se při hubnutí vyhýbat 


4 sezení / schůzka s klientem

Zhodnocení výsledků z prvního týdne redukce: 200,- Kč

Časový rozpis: cca +/- od 30 do 45 minut


INDIVIDUÁLNÍ PŘISTUP S OSOBNÍM NASTAVENÍM DALŠÍCH CEN DLE MOŽNOSTÍ KLIENTA 


CELKOVÁ CENA VŠECH SLUŽEB = 1500,- Kč za všechny služby *


* klienti ZUMBA® Fitness s DAVIDEM mají ve službě SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKU