Zumba®Fitness Davidem

Click here to edit subtitle

ZUMBA® Fitness
 
je inspirována latinsko-americkou hudbou. Slučuje tanec a fitness, připojuje latinsko-americkou a mezinárodní hudbu a spolu s tanečními pohyby spolu vytváří dynamický, vzrušující a účinný  fitness  program! Kombinuje rychlé a pomalé rytmy, které  formují a posilují tělo, tak aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy výhod kardio i posilovacího tréninku. Taneční pohyby jsou složeny z kroků, které se každý snadno naučí. Zumba vytváří atmosféru jako na party, díky níž se ti kteří dříve otáleli s návštěvou skupinového cvičení nemusí stydět.

ZUMBA program je nejúčinnější, nejinovativnější a nejzábavnější cvičení opravdu pro každého. Intervalový trénink je lepší! Hubneme zábavně a 100% to funguje!

ZUMBA TONING - REVOLUCE VE FITNESS

Zumba Toning přináší další úroveň do programu Zumba Fitness. 

Kombinuje tanec, žhavé rytmy a zvýšení svalové zátěže využitím lehkých činek. Zumba Toning představuje nové rytmy jako Reggaeton – Cumbia, Conga Hip-Hop, Merenque Hip-Hop či Reggeaton – BellyDance. Tanec s využitím činek je velmi efektivní neboť  speciální činky umožňují každému jeho vlastní zátěž. Zumba činky nejsou pouze klasickým posilovacím nářadím, ale také rytmickým hudebním nástrojem. Mají pohyblivé těžiště a jsou bezpečnější při cvičení. Zvýšení svalové síly, ovlivnění metabolismu, zlepšení svalové vyrovnanosti, tvarování postavy, posílení hustoty kostí, zlepšení koordinace, zvýšení kalorického výdaje, prevence potíží při sedavém způsobu života. 

Nemáte speciální zumba činky? Nevadí. Máme pro Vás několik k zapůjčení. Tak v čem vidíš problém? Pojď si s náma dát lekci :o)))